אתר וורדפרס עצמאי מעוצב ו...זול!? יש דבר כזה!

בהחלט כן. גם לעסק קטן או בינוני ואפילו לבלוג עצמאי מגיע אתר וורדפרס עצמאי, מעוצב ובעלות מופחתת.

את האתר שלך הכנתי מראש – נותר לנו רק לבחור לו צבעים וגרפיקה, להכניס את התוכן שלך ולעלות לאוויר בתהליך מזורז ולא יקר. רוצה לראות את האתר שלך?

לקחת אתר וורדפרס מוכן מראש - ולהפוך אותו לשלך.

תהליך אפיון ובניית אתר עלול להיות ארוך ויקר מדי לעסקים חדשים, קטנים או בינוניים או בלוגרים עם תקציב שיווק מוגבל.

אם נקח אתר מוכן ונתאים לו את הצבעים של העסק שלכם – תקבלו במהירות אתר וורדפרס מעוצב עם טאצ' אישי ובעלות מופחתת.

האתרים בדוגמאות הבאות נראים שונים, אך למעשה מדובר באותו האתר בדיוק, עם התאמה אישית לעסקים שונים.

מה כולל אתר מוכן עם טאצ' אישי?

בין אם מדובר באתר לסוכנות ביטוח, בלוגרית טיולים עצמאית, אתר למשרד עורכי דין או לפרילנסרית - יש לי אתר מוכן, שעם קצת צבע וגרפיקה יכול להפוך לשלך!
לא תאמינו מה קצת צבע יכול לעשות!

איך זה עובד?

אתר אינטרנט הוא נכס בו אתם משקיעים אנרגיות רבות. לכן חשוב שלא תתפשרו על תהליך מהיר, אך מסודר, הכולל:

שיחת היכרות

שיחת "בריף" להכרת העסק, קהל היעד והצבעים המועדפים שלך

בניית האתר

בניית האתר, עם התאמות צבעים וגרפיקה

סבב שיפצורים

מקצה שיפורים לצבעים ולגרפיקה

הכנסת תוכן

הכנסת התוכן השיווקי שלך.

עליה לאוויר

האתר עולה לאוויר ויתארח בחברת אחסון לבחירתך

3 סוגים של אתרי וורדפרס מוכנים - מה מהם מתאים לך?

כל האתרים כוללים:

אתר One Pager - עמוד אחד

אתר וורדפרס בן עמוד אחד מתאים לעסקים או לפרילנסרים בתחילת דרכם, אשר צריכים נוכחות באינטרנט, אבל עדיין לא יכולים להשקיע בתוכן עשיר יותר.

מחיר: ₪1200 כולל מע"מ (במקום 1600)

אתר בלוג

לבלוגרים שרוצים אתר וורדפרס מעוצב ועצמאי, המותאם לגוגל וכולל Elementor Pro שמאפשר שינויים וצמיחה בעתיד.

מחיר: ₪3400 כולל מע"מ (במקום 4400) | עד 2 תשלומים | 10% הנחה ללקוחות שרכשו אתר One Pager בשנתיים האחרונות – יש כפל מבצעים!

אתר בלוג מוכן מראש עם טאצ' אישי: דוגמה עבור בלוג טיולים או בלוג תיירות

אתר וורדפרס מלא לעסק

אתר וורדפרס לעסק הזקוק לאתר מלא לכל דבר, עם הנעות לפעולה ובלוג המאפשר הוכחת סמכות ומאפשר קידום אורגני של האתר בגוגל.

מחיר: ₪4600 כולל מע"מ (במקום 6000) | עד 3 תשלומים | 10% הנחה ללקוחות שרכשו אתר One Pager בשנתיים האחרונות – יש כפל מבצעים!

מה עוד חשוב לדעת על אתר מוכן עם טאצ' אישי

עמוד פייסבוק עסקי הוא ערוץ מצויין להפיץ את התוכן המקצועי והשיווקי שלכם, לקהל שנמצא ברשת החברתית. עם זאת, חשוב להבין שהעמוד והתוכן שבו נתונים לחסדיה של פייסבוק.

התוכן המושקע שלכם בעמוד הפייסבוק העסקי הוא אורח של פייסבוק, וככזה הוא כפוף לחוקים ולהחלטות שלהם. עמוד הפייסבוק מקבל חשיפה בהתאם להחלטות של פייסבוק (הרבה פחות מבעבר), פחות נוח לקרוא בו מאמרים מקצועיים, קשה לאתר בו מידע וכל מעידה שלכם או של המבקרים בעמוד שלכם, עלולה לעלות לכם בחסימה שלכם או של העמוד העסקי שלכם. לפעמים בלי הסבר וללא דרך חזרה.

בניגוד לפייסבוק – אתר וורדפרס הוא נכס דיגיטלי של העסק שלכם. אתם קובעים איך הוא יראה, כמה נוח יהיה להגיב (אם תרצו בכך), ומהם התכנים הראויים להתפרסם בו. החיפוש באתר הוא נוח ופשוט, וכל עוד תדאגו לאתר שבנוי היטב ומכיל תוכן איכותי ומקיף – הוא יכול להיות מדורג בעמוד הראשון בגוגל ולהביא לכם טראפיק, קוראים  ולקוחות חדשים.

אתר של עמוד אחד מהווה מעין עמוד נחיתה עם תעודת זהות דיגיטלית של בית העסק, והוא מתאים בעיקר לפרילנסרים או עסקים קטנים להם אין תקציב לבניית אתר וורדפרס או יכולת לכתוב מאמרים מקצועיים שיופיעו בבלוג של העסק.

אתרי ה-One Pager המופיעים כאן הם אתרי וורדפרס לכל דבר וכוללים את תוסף אלמנטור-פרו, כך שניתן בעתיד להרחיב את האתר, כאשר העסק יצמח. חשוב לדעת שקשה לקדם בגוגל אתרים בני עמוד אחד, היות והמידע בהם דל יחסית.

הכוונה באתר וורדפרס מוכן הוא אתר במבנה וצורה קבועים, בניגוד לאתרי וורדפרס בהתאמה אישית, שהם יקרים יותר, אבל מאפשרים אפיון, ניתוח וחשיבה של כל פיקסל ורכיב באתר.

האתרים המוכנים שלי הם אתרי וורדפרס מעוצבים ברמה גבוהה, וכדי לוודא שהאתר שתקבלו יהיה יחודי ולא דומה לאתרים אחרים שנרכשו אצלי, האתר שלכם יקבל טאצ' אישי עם צבעים וגרפיקה שמתאימים לבית העסק שלכם.

בדוגמאות כאן אפשר לראות את אותו אתר מוכן, עם התאמות שונות של צבע וגרפיקה לבתי עסק שונים. תוכלו לראות אתר לדוגמה כאן.

צילום מסך של אתר מוכן עם טאצ' אישי: דוגמה עבור אתר לאדריכלית צילום מסך של אתר מוכן עם טאצ' אישי: דוגמה עבור חברת טיולי אקסטרים צילום מסך של אתר מוכן עם טאצ' אישי: דוגמה עבור סדנאות בישול עם שף

 • לכל אתר יש כתובת (דומיין) קבועה. את הדומיין ניתן לרכוש לשנה או כמה שנים בכמה רשמים בארץ ורבים נוספים בעולם. עלות דומיין לשנה מגיעה לכ-65 ש"ח במקסימום, אבל ניתן למצוא כתובות במחיר זול משמעותי.

 • אתר אינטרנט צריך להתארח (להתאכסן או להיות מאוחסן) בחוות שרתים כלשהי. יש אינספור חברות אחסון אתרים והתשלום החודשי יכול להגיע עד ל-80 ש"ח, אך ניתן למצוא חברות אחסון זולות משמעותית. ר' המלצות על חברת אחסון אתרים בשאלה הקודמת.

האתר מוכן ומותאם לעבודה עם גוגל, אבל גם האתר עם התשתית הטובה ביותר – לא יקודם ללא תוכן איכותי. בלוג הוא למעשה מערכת שמאפשרת ליצור מאמרים  באתר, ולשייך אותם לקטגוריות בנושאים שונים וכך לשפר את הדירוג של האתר בגוגל.

גוגל מעדיף לקדם עם תוכן איכותי, מלא ועשיר, ממקורות מהימנים ושנותן ערך אמיתי לגולשים. בלוג מאפשר לבעלי האתר להעלות מאמרים איכותיים בתחום המקצועי בו עוסק האתר.

ככל שיהיו באתר יותר מאמרים איכותיים, מקיפים (לא לפחד ממאמרים בני 1000-2000 מילים) ועשירים (למשל עם גרפיקה להמחשה, סרטונים, חלוקה של המאמר לפסקאות עם כותרות משנה) –  כך יהיה יותר קל לקדם את האתר בצורה אורגנית.

לכתוב מאמרים מקצועיים איכותיים זו לא משימה שמתאימה לכל אחד. דברו איתי ואמליץ לכם על כותבות תוכן מקצועיות שיעשו לכם חיים קלים. אתם מוזמנים ללמוד על שירות קידום האתרים שלי לחברות, עסקים קטנים ובינוניים, פרילנסרים ואפילו שירות קידום אתרים מוזל לבלוגרים.

בלוג הוא אתר המכיל בעיקר איזור של מאמרים. ניתן למצוא בלוגים בשלל נושאים, מטכנולוגה, דרך בלוגים של לייפסטייל, הורות, בלוג טיולים ומה לא. חלק מהבלוגים מהווים תחביב של כותבת או כותב הבלוג ואחרים חלק מתחום העיסוק של הבלוגר.

אתר בלוג, אותו אני מציע כאן למכירה, מתאים לבלוגרים מתחילים או מנוסים, שמעוניינים באתר וורדפרס מעוצב ומוכן, עם טאצ' אישי, שישרת אותם, ולא זקוקים לאתר עם תהליך ארוך ויקר של אפיון, ניתוח מתחרים, עיצוב סכמתי ועיצוב גרפי בהתאמה אישית.

לעומת זאת, אתרי תדמית של עסק חייב להכיל הרבה יותר מידע מאשר בלוג רגיל. באתר תדמית עסקי נצפה לראות עמוד בית עם עיקרי המידע על העסק וממנו ניתן להגיע לעמודים פנימיים המספקים מידע מקיף יותר. אתר תדמית של עסק כולל לרוב, בין היתר, גם בלוג.

אני מתחיל בעבודה מיד לאחר שיחת בריף קצרה, בה אלמד ממך קצת על העסק, קהל היעד שלך ואחרי שנדון בצבעים שישלטו באתר.

לגרפיקה אשתמש בתמונות מבנק תמונות ובנק אייקונים ברשיון (ללא בעיית זכויות יוצרים).

בזמן הזה, מעבר לרכישת כתובת אתר ואיחסון, חשוב שאקבל ממך בהקדם האפשרי:

 • תמונות (לא חובה)  – התמונות יוצגו בתיק העבודות באתר, בעמוד "אודות" וכד'
 • קישורים לסרטוני יוטיוב שלכם (לא חובה) – ניתן לשלב סרטונים באתר במקום או בנוסף לתמונות.
 • טקסט  (חובה) – כל המלל שיכנס לאתר, למשל עמוד אודות, מידע על השירותים השונים, מאמרים לבלוג וכד'.

באתרים הכוללים בלוג,מומלץ שיהיו לפחות 4 מאמרים כשהאתר עולה לאוויר (אשמח לעזור לכם לאתר כותבת תוכן במידת הצורך).

כשמדובר באתר וורדפרס, לבעל האתר יש מבחר אדיר של אפשרויות היכן לאחסן את האתר, ואם אתם לא מרוצים מחברת האחסון שלכם, תמיד תוכלו להחליף לחברה אחרת (בניגוד לאתרים מבוססי WIX ואחרים, בהם אתם כבולים בתשלום ל-WIX או הפלטפורמה שבחרתם.

כשאתם בוחרים חברת אחסון לאתר הוורדפרס שלכם, חשוב לוודא שהחברה נותנת לכם גישה מלאה לשרתים ולקבצים שעליהם (זה תנאי בל יעבור), שהחברה דואגת לגיבוי ולשחזור האתר במקרה של תקלה קריטית, וששירות הלקוחות שלה טוב ומהיר.

כשמדובר באתר הפונה ללקוחות ישראליים, כדאי ששרתי האחסון יהיו ממוקמים בארץ וכשאני בוחן חברה לאחסון אתרים, אני בודק גם את המוניטין שלה בשירות, במהירות השרתים, באבטחה ובנוחות השימוש.

בארץ אני ממליץ לרוב על עבודה עם חברת יופרס (אתם מוזמנים להשתמש בקופון שלי: UP05KEOF ולקבל 5% הנחה).  הם מעט יותר יקרים מחברות אחרות (כ-15$ לחודש), אבל הם מפנקים את הלקוחות שלהם בתוספים (למשל לטובת אבטחה או  מהירות האתר) ובממשק ניהול ידידותי למשתמש, כך שכל משתמש יכול לבצע בו פעולות ללא עזרה של איש מקצוע. אם אתם חיים בשלום עם הסכום החודשי הזה, הייתי בוחר ב-יופרס בלי לחשוב פעמיים.

חברה נוספת איתה אני מרבה לעבוד היא SPD. זו חברה טובה, אם כי לא מספקת ממשק ניהול ידידותי כמו יופרס , ופחות ידועה מיופרס.

כגילוי נאות חשוב לי לציין שכל חברות האחסון המובילות, נותנות עמלה קטנה לבוני אתרים שממליצים עליהן. יכלתי לציין כאן את כולן, אבל בחרתי דווקא בשתי החברות הללו, מאחר ועבדתי איתן, לקוחותי עובדים איתן ואני עומד מאחוריהן.

אז כמה עולה לבנות אתר וורדפרס מעוצב ומוכן עם טאצ' אישי?

כל האתרים כוללים:

אתר עמוד אחד

אתר וורדפרס בן עמוד אחד לפרילנסרים ועסקים עם תקציב מוגבל
₪1600
1,200 כולל מע"מ
 • עמוד אחד, עם 9 אזורים קבועים מראש
 • כולל התקנת Elementor Pro
 • הזנת הטקסטים השיווקיים של הלקוח

בלוג

מתאים לבלוגרים שרוצים אתר וורדפרס מעוצב ועצמאי, כולל Elementor Pro.
₪4400
3,400 כולל מע"מ
 • אתר הכולל 5 סוגי עמודים, מוכנים מראש
 • כולל התקנת Elementor Pro
 • הזנת התכנים לעמוד האודות ול-4 פוסטים
 • 10% הנחה ללקוחות שרכשו אתר One Pager בשנתיים האחרונות - יש כפל מבצעים!

אתר תדמית מלא

מתאים לעסקים הזקוקים לאתר מלא, עם הנעות לפעולה ובלוג המסייע בקידום בגוגל
₪6000
4,600 כולל מע"מ
 • 9 סוגי עמודים, מוכנים מראש
 • כולל התקנת Elementor Pro
 • הזנת התכנים לעמודי התוכן ו-4 פוסטים
 • 10% הנחה ללקוחות שרכשו אתר One Pager או אתר בלוג בשנתיים האחרונות - יש כפל מבצעים!

אני רוצה אתר של עמוד אחד
(One Pager)

עמוד אחד | ₪1200 (במקום 1600), כולל מע"מ

אני רוצה בלוג

5 סוגי עמודים | ₪3400 (במקום 4400), כולל מע"מ | עד 2 תשלומים

אני רוצה אתר תדמית מלא

9 סוגי עמודים | ₪4600 (במקום 6000), כולל מע"מ | עד 3 תשלומים