-->

אתר וורדפרס מעוצב, מוכן מראש ולא יקר!

מושלם לעסקים קטנים ובינוניים וגם לבלוגרים

גם לפרילנסרים, בלוגרים ובעלות עסקים קטנים מגיע אתר וורדפרס עצמאי, איכותי, כזה שמדבר בשפה העיצובית שלהם, עם אפשרות לגדול ולהתפתח בעתיד – ובמחיר שפוי. אני גאה להציג בפניך שירות חדש: אתר מוכן מראש, עם טאצ' אישי.

לקחת אתר מוכן מראש - ולהפוך אותו לשלך.

תהליך אפיון ובניית אתר עלול להיות ארוך ויקר מדי לפרילנסרים, בלוגרים או בעלות עסקים קטנים. אבל אם נקח אתר מוכן ונשנה לו רק את הגרפיקה והצבעים בהתאם לעסק שלכם – תוכלו לקבל במהירות אתר וורדפרס מעוצב עם טאצ' אישי שלכם ובעלות מופחתת.

האתרים בדוגמאות כאן נראים אולי שונים, אך למעשה מדובר באותו האתר בדיוק, עם התאמה אישית לעסקים שונים.

מה כולל אתר מוכן עם טאצ' אישי?

 • נכס דיגיטלי בבעלותכם
 • בלי תשלום חודשי לנצח נצחים למי שבנה לכם את האתר (למה מה קרה?!)
 • אתר במבנה ועיצוב קיים, עם ההתאמות הקטנות שיהפכו אותו לשלך
 • אתר שמניע את הגולשים לפעול בהתאם למטרות העסקיות שהגדרת
 • חברת האחסון והדומיין שלך - אני יכול להמליץ
 • אתר במבנה קבוע עם שינויים בצבעים וגרפיקה.
 • באתר מותקן תוסף Elementor Pro, שיאפשר לך לבצע הרחבות בעתיד.
לא תאמינו מה קצת צבע יכול לעשות!

איך זה עובד?

אני יודע שאתר בהתאמה אישית הוא נכס בו אתם משקיעים אנרגיות רבות. לכן חשוב לי שלא תתפשרו על תהליך מהיר, אך מסודר, הכולל:

בריף

שיחה שבה אכיר את העסק או הבלוג שלך, את קהל היעד ואת הצבעים והגרפיקה העדיפים עליך.

בניית האתר

בשלב הזה אקח את האתר המוכן ואשנה בו את הצבעים והגרפיקה, בהתאם לבריף.

סבב שיפצורים

אחרי שתראה את האתר שהותאם אליך, נבצע מקצה שיפצורים לצבעים ולגרפיקה.

הכנסת תוכן

בשלב הזה אכניס לאתר את התוכן השיווקי שהכינות מראש.

עליה לאוויר

האתר מוכן והוא יעלה לשרתים בהם בחרת לארח את האתר ועם כתובת האתר שלך.

3 סוגים של אתרי וורדפרס מוכנים - מה מהם מתאים לך?

כל האתרים כוללים:

 • אתר וורדפרס מוכן, עצמאי בבעלותך
 • התאמות של צבע וגרפיקה והטמעת התכנים השיווקיים של הלקוח
 • התקנה של Elementor Pro , בשווי ₪200
 • הנעה לפעולה דרך טופס יצירת קשר וכפתורי חיוג או פניה בווטסאפ
 • התאמה לגוגל, למחשבים וסמארטפונים
 • הטמעת גוגל אנליטיקס ופייסבוק פיקסל

אתר One Pager - עמוד אחד

מתאים לפרילנסרים בתחילת דרכם, שצריכים נוכחות באינטרנט, אבל עדיין לא יכולים להשקיע בתוכן עשיר יותר.

 • אתר וורדפרס בן עמוד אחד מוכן מראש עם התאמה של צבע, תוכן וגרפיקה לעסק שלך.
 • עמוד עם 9 איזורים: "Hero" (איזור ראשי עליון), טופס הנעה לפעולה, 3 יתרונות, 3 שירותים, אודות, אני מאמין, המלצות, תיק עבודות, יצירת קשר.
 • יתרונות: זול, כל המידע בעמוד אחד, משמש כתעודת זהות עסקית או עמוד נחיתה, מגיע עם Elementor Pro המאפשר הרחבת האתר בקלות בעתיד.
 • חסרונות: עמוד אחד קשה לקידום בגוגל

מחיר: ₪1200 כולל מע"מ (במקום 1600)

אתר בלוג (בקרוב)

לבלוגרים שרוצים אתר וורדפרס מעוצב ועצמאי, המותאם לגוגל וכולל Elementor Pro שמאפשר שינויים וצמיחה בעתיד.

 • אתר וורדפרס עם 5 סוגי עמודים מוכנים מראש, עם צבע, תוכן וגרפיקה המותאמים לעסק שלך.
 • סוגי עמודים: עמוד בית (בלוג ראשי), עמוד עם אודות ויצירת קשר, תבנית פוסט בבלוג, עמוד קטגוריה/תוצאות חיפוש, עמוד 404 מעוצב.
 • יתרונות: בלוג חדש ומעוצב בוורדפרס, בתהליך זול יחסית ומהיר. מגיע עם Elementor Pro שמאפשר הרחבה של האתר בעתיד. הבלוג מותאם לגוגל, כולל הטמעה של עמוד האודות ועד 4 פוסטים ראשונים, כולל טופס יצירת קשר והטמעת גוגל-אנליטיקס . האתר יעבור שינויים של צבע וגרפיקה כדי לתת לו טאצ' אישי ויחודי.
 • חסרונות: מתאים לבלוגרים, אך לא לעסק שהבלוג הוא רק חלק מהאתר שלו.

מחיר: ₪3600 כולל מע"מ (במקום 4400)

אתר תדמית מלא

לעסקים הזקוקים לאתר מלא לכל דבר, עם הנעות לפעולה ובלוג המאפשר הוכחת סמכות ומאפשר קידום אורגני של האתר בגוגל.

 • אתר וורדפרס עם 9 סוגי עמודים מוכנים מראש עם התאמה של צבע, תוכן וגרפיקה לעסק שלך.
 • סוגי עמודים: עמוד בית, עמוד "השירותים שלי"(כולל המלצות לקוחות), עמוד אודות (כולל המלצות), תיק עבודות/גלריה (כולל המלצות), עמוד בלוג ראשי, תבנית להצגת מאמר, עמוד קטגוריה/תוצאות חיפוש, עמוד יצירת קשר, עמוד 404 מעוצב.
 • יתרונות: אתר מעוצב בוורדפרס, זול ומהיר יותר מאשר תהליך אפיון והקמת אתר בהתאמה אישית מלאה. מגיע עם Elementor Pro שיאפשר הרחבת האתר בעתיד (הטבה בשווי 200 ש"ח). מותאם לגוגל, כולל הטמעה של תכנים (אודות) ו-4 פוסטים ראשונים. כולל הנעות לפעולה והטמעת גוגל-אנליטיקס. האתר יעבור שינויים של צבע וגרפיקה כדי לתת לו טאצ' אישי ויחודי.
 • חסרונות: מבנה האתר קבוע מראש, וזאת לעומת אתר שמוקם מאפס ותפור באופן אישי למידותיו של בית העסק.

מחיר: ₪4914 כולל מע"מ (במקום 6000)

מה עוד חשוב לדעת על אתר מוכן עם טאצ' אישי

עמוד פייסבוק עסקי הוא ערוץ מצויין להפיץ את התוכן המקצועי והשיווקי שלכם, לקהל שנמצא ברשת החברתית. עם זאת, חשוב להבין שהעמוד והתוכן שבו נתונים לחסדיה של פייסבוק.

התוכן המושקע שלכם בעמוד הפייסבוק העסקי הוא אורח של פייסבוק, וככזה הוא כפוף לחוקים ולהחלטות שלהם. עמוד הפייסבוק מקבל חשיפה בהתאם להחלטות של פייסבוק (הרבה פחות מבעבר), פחות נוח לקרוא בו מאמרים מקצועיים, קשה לאתר בו מידע וכל מעידה שלכם או של המבקרים בעמוד שלכם, עלולה לעלות לכם בחסימה שלכם או של העמוד העסקי שלכם. לפעמים בלי הסבר וללא דרך חזרה.

בניגוד לפייסבוק – אתר וורדפרס הוא נכס דיגיטלי של העסק שלכם. אתם קובעים איך הוא יראה, כמה נוח יהיה להגיב (אם תרצו בכך), ומהם התכנים הראויים להתפרסם בו. החיפוש באתר הוא נוח ופשוט, וכל עוד תדאגו לאתר שבנוי היטב ומכיל תוכן איכותי ומקיף – הוא יכול להיות מדורג בעמוד הראשון בגוגל ולהביא לכם טראפיק, קוראים  ולקוחות חדשים.

אתר של עמוד אחד מהווה מעין עמוד נחיתה עם תעודת זהות דיגיטלית של בית העסק, והוא מתאים בעיקר לפרילנסרים או עסקים קטנים להם אין תקציב לבניית אתר וורדפרס או יכולת לכתוב מאמרים מקצועיים שיופיעו בבלוג של העסק.

אתרי ה-One Pager המופיעים כאן הם אתרי וורדפרס לכל דבר וכוללים את תוסף אלמנטור-פרו, כך שניתן בעתיד להרחיב את האתר, כאשר העסק יצמח. חשוב לדעת שקשה לקדם בגוגל אתרים בני עמוד אחד, היות והמידע בהם דל יחסית.

הכוונה באתר וורדפרס מוכן הוא אתר במבנה וצורה קבועים, בניגוד לאתרי וורדפרס בהתאמה אישית, שהם יקרים יותר, אבל מאפשרים אפיון, ניתוח וחשיבה של כל פיקסל ורכיב באתר.

האתרים המוכנים שלי הם אתרי וורדפרס מעוצבים ברמה גבוהה, וכדי לוודא שהאתר שתקבלו יהיה יחודי ולא דומה לאתרים אחרים שנרכשו אצלי, האתר שלכם יקבל טאצ' אישי עם צבעים וגרפיקה שמתאימים לבית העסק שלכם.

בדוגמאות כאן אפשר לראות את אותו אתר מוכן, עם התאמות שונות של צבע וגרפיקה לבתי עסק שונים. תוכלו לראות אתר לדוגמה כאן.

צילום מסך של אתר מוכן עם טאצ' אישי: דוגמה עבור אתר לאדריכלית צילום מסך של אתר מוכן עם טאצ' אישי: דוגמה עבור חברת טיולי אקסטרים צילום מסך של אתר מוכן עם טאצ' אישי: דוגמה עבור סדנאות בישול עם שף

 • לכל אתר יש כתובת (דומיין) קבועה. את הדומיין ניתן לרכוש לשנה או כמה שנים בכמה רשמים בארץ ורבים נוספים בעולם. עלות דומיין לשנה מגיעה לכ-65 ש"ח במקסימום, אבל ניתן למצוא כתובות במחיר זול משמעותי.

 • אתר אינטרנט צריך להתארח (להתאכסן או להיות מאוחסן) בחוות שרתים כלשהי. יש אינספור חברות אחסון אתרים והתשלום החודשי יכול להגיע עד ל-80 ש"ח, אך ניתן למצוא חברות אחסון זולות משמעותית. ר' המלצות על חברת אחסון אתרים בשאלה הקודמת.

האתר מוכן ומותאם לעבודה עם גוגל, אבל גם האתר עם התשתית הטובה ביותר – לא יקודם ללא תוכן איכותי. בלוג הוא למעשה מערכת שמאפשרת ליצור מאמרים  באתר, ולשייך אותם לקטגוריות בנושאים שונים וכך לשפר את הדירוג של האתר בגוגל.

גוגל מעדיף לקדם עם תוכן איכותי, מלא ועשיר, ממקורות מהימנים ושנותן ערך אמיתי לגולשים. בלוג מאפשר לבעלי האתר להעלות מאמרים איכותיים בתחום המקצועי בו עוסק האתר.

ככל שיהיו באתר יותר מאמרים איכותיים, מקיפים (לא לפחד ממאמרים בני 1000-2000 מילים) ועשירים (למשל עם גרפיקה להמחשה, סרטונים, חלוקה של המאמר לפסקאות עם כותרות משנה) –  כך יהיה יותר קל לקדם את האתר בצורה אורגנית.

לכתוב מאמרים מקצועיים איכותיים זו לא משימה שמתאימה לכל אחד. דברו איתי ואמליץ לכם על כותבות תוכן מקצועיות שיעשו לכם חיים קלים. אתם מוזמנים ללמוד על שירות קידום האתרים שלי לחברות, עסקים קטנים ובינוניים, פרילנסרים ואפילו שירות קידום אתרים מוזל לבלוגרים.

בלוג הוא אתר המכיל בעיקר איזור של מאמרים. ניתן למצוא בלוגים בשלל נושאים, מטכנולוגה, דרך בלוגים של לייפסטייל, הורות, בלוג טיולים ומה לא. חלק מהבלוגים מהווים תחביב של כותבת או כותב הבלוג ואחרים חלק מתחום העיסוק של הבלוגר.

אתר בלוג, אותו אני מציע כאן למכירה, מתאים לבלוגרים מתחילים או מנוסים, שמעוניינים באתר וורדפרס מעוצב ומוכן, עם טאצ' אישי, שישרת אותם, ולא זקוקים לאתר עם תהליך ארוך ויקר של אפיון, ניתוח מתחרים, עיצוב סכמתי ועיצוב גרפי בהתאמה אישית.

לעומת זאת, אתרי תדמית של עסק חייב להכיל הרבה יותר מידע מאשר בלוג רגיל. באתר תדמית עסקי נצפה לראות עמוד בית עם עיקרי המידע על העסק וממנו ניתן להגיע לעמודים פנימיים המספקים מידע מקיף יותר. אתר תדמית של עסק כולל לרוב, בין היתר, גם בלוג.

אני מתחיל בעבודה מיד לאחר שיחת בריף קצרה, בה אלמד ממך קצת על העסק, קהל היעד שלך ואחרי שנדון בצבעים שישלטו באתר.

לגרפיקה אשתמש בתמונות מבנק תמונות ובנק אייקונים ברשיון (ללא בעיית זכויות יוצרים).

בזמן הזה, מעבר לרכישת כתובת אתר ואיחסון, חשוב שאקבל ממך בהקדם האפשרי:

 • תמונות (לא חובה)  – התמונות יוצגו בתיק העבודות באתר, בעמוד "אודות" וכד'
 • קישורים לסרטוני יוטיוב שלכם (לא חובה) – ניתן לשלב סרטונים באתר במקום או בנוסף לתמונות.
 • טקסט  (חובה) – כל המלל שיכנס לאתר, למשל עמוד אודות, מידע על השירותים השונים, מאמרים לבלוג וכד'.

באתרים הכוללים בלוג,מומלץ שיהיו לפחות 4 מאמרים כשהאתר עולה לאוויר (אשמח לעזור לכם לאתר כותבת תוכן במידת הצורך).

כשמדובר באתר וורדפרס, לבעל האתר יש מבחר אדיר של אפשרויות היכן לאחסן את האתר, ואם אתם לא מרוצים מחברת האחסון שלכם, תמיד תוכלו להחליף לחברה אחרת (בניגוד לאתרים מבוססי WIX ואחרים, בהם אתם כבולים בתשלום ל-WIX או הפלטפורמה שבחרתם.

כשאתם בוחרים חברת אחסון לאתר הוורדפרס שלכם, חשוב לוודא שהחברה נותנת לכם גישה מלאה לשרתים ולקבצים שעליהם (זה תנאי בל יעבור), שהחברה דואגת לגיבוי ולשחזור האתר במקרה של תקלה קריטית, וששירות הלקוחות שלה טוב ומהיר.

כשמדובר באתר הפונה ללקוחות ישראליים, כדאי ששרתי האחסון יהיו ממוקמים בארץ וכשאני בוחן חברה לאחסון אתרים, אני בודק גם את המוניטין שלה בשירות, במהירות השרתים, באבטחה ובנוחות השימוש.

בארץ אני ממליץ לרוב על עבודה עם חברת יופרס (אתם מוזמנים להשתמש בקופון שלי: UP05KEOF ולקבל 5% הנחה).  הם מעט יותר יקרים מחברות אחרות (כ-15$ לחודש), אבל הם מפנקים את הלקוחות שלהם בתוספים (למשל לטובת אבטחה או  מהירות האתר) ובממשק ניהול ידידותי למשתמש, כך שכל משתמש יכול לבצע בו פעולות ללא עזרה של איש מקצוע. אם אתם חיים בשלום עם הסכום החודשי הזה, הייתי בוחר ב-יופרס בלי לחשוב פעמיים.

חברה נוספת איתה אני מרבה לעבוד היא SPD. זו חברה טובה, אם כי לא מספקת ממשק ניהול ידידותי כמו יופרס , ופחות ידועה מיופרס.

כגילוי נאות חשוב לי לציין שכל חברות האחסון המובילות, נותנות עמלה קטנה לבוני אתרים שממליצים עליהן. יכלתי לציין כאן את כולן, אבל בחרתי דווקא בשתי החברות הללו, מאחר ועבדתי איתן, לקוחותי עובדים איתן ואני עומד מאחוריהן.

אז כמה עולה אתר וורדפרס מעוצב ומוכן עם טאצ' אישי?

כל האתרים כוללים:

 • אתר וורדפרס מוכן, עצמאי בבעלותך
 • התאמות של צבע וגרפיקה והטמעת התכנים השיווקיים של הלקוח
 • התקנה של Elementor Pro , בשווי ₪200
 • הנעה לפעולה דרך טופס יצירת קשר וכפתורי חיוג או פניה בווטסאפ
 • התאמה לגוגל, למחשבים וסמארטפונים
 • הטמעת גוגל אנליטיקס ופייסבוק פיקסל

אתר עמוד אחד (One Pager)

אתר וורדפרס בן עמוד אחד לפרילנסרים ועסקים עם תקציב מוגבל
₪1600
1,200 כולל מע"מ
 • עמוד אחד, עם 9 אזורים קבועים מראש
 • כולל התקנת Elementor Pro
 • הזנת הטקסטים השיווקיים של הלקוח

בלוג

מתאים לבלוגרים שרוצים אתר וורדפרס מעוצב ועצמאי, כולל Elementor Pro.
₪4400
3,600 כולל מע"מ
 • אתר הכולל 5 סוגי עמודים, מוכנים מראש
 • הזנת התכנים לעמוד האודות ול-4 פוסטים
 • כולל התקנת Elementor Pro
בקרוב

אתר תדמית מלא

מתאים לעסקים הזקוקים לאתר מלא, עם הנעות לפעולה ובלוג המסייע בקידום בגוגל
₪6000
4,914 כולל מע"מ
 • 9 סוגי עמודים, מוכנים מראש
 • הזנת התכנים לעמודי התוכן ו-4 פוסטים
 • כולל התקנת Elementor Pro

אני רוצה אתר של עמוד אחד (One Pager)

עמוד אחד | ₪1200 (במקום 1600), כולל מע"מ

אני רוצה בלוג

5 סוגי עמודים | ₪3600 (במקום 4400), כולל מע"מ| עד 2 תשלומים

אני רוצה אתר תדמית מלא

9 סוגי עמודים | ₪4900(במקום 6000), כולל מע"מ| עד 3 תשלומים