הבלוג של Webinke

מאמרים בנושא בניית אתרים, עיצוב אתרים, אבל לא רק...

ריכוז הנחות האלאווין, בלאק פרידיי וסייבר מאנדיי של עולם הדיגיטל

ריכוז הנחות בלאק פרידיי וסייבר מאנדיי של עולם הדיגיטל

אמ;לק:

לכבוד מבצעי הקניות של חודש נובמבר, הכנתי פוסט מתעדכן עם הנחות, קופונים ומבצעים שווים על תוספי וורדפרס, בנקי תמונות, אחסון אתרים, שמות דומיין, אלמנטור ועוד.

לכבוד מבצעי הקניות של חודש נובמבר, הכנתי פוסט מתעדכן עם הנחות, קופונים ומבצעים שווים על תוספי וורדפרס, בנקי תמונות, אחסון אתרים, כיווץ תמונות, רכישת שמות דומיין, אלמנטור ועוד. הפוסט יתעדכן במהלך תקופת המבצעים ואם יש לכם מידע על הנחות שוות שיכולות לשרת בעלות ובעלי אתרים ובלוגים, מעצבים גרפיים ונשות דיגיטל – מוזמנים לכתוב לי בתגובות.

הנחות בלאק פרידיי 2021 בנושאים הבאים:

אחסון אתרים קלאודווייז - Cloudways

קלאודווייז הוא אחד הכוכבים העולים בעולם האחסון, בזכות המחיר הזול, השירות הטוב, השרתים המהירים והעובדה שהם למעשה מאפשרים הקמה של שרת משלך בעולם והגדלה או הקטנה של היכולות שלו בהתאם לצורך.

חסרונות: הממשק והתמיכה שלו באנגלית, ופחות נוח למי שלא טכני. מצד שני – התמיכה מאוד ידידותית. חסרון נוסף הוא שיצירת תיבות מייל עולה דולר לתיבה (למשל כשרוצים לשלוח או לקבל מיילים עם כתובת מייל של הדומיין) ואין לו מערכת ניהול קבצים נוחה. כל הבעיות הללו פתירות, אבל עלולות לאיים על משתמשים פחות טכניים.

השרתים הקרובים ביותר לישראל נמצאים באירופה, אבל הביצועים של האתר עדיין מהירים מאוד בזכות התשתית הטובה שמקבלים.


מחיר: מתחיל ב-10$ לחודש לשרת שיכול להכיל כמה וכמה אתרים בגודל ממוצע.

קופון: בלי קשר למבצעי בלאק-פרידיי, אתם מוזמנים להשתמש בקופון OFER (באותיות גדולות) לקבלת 25% הנחה על החשבונית הראשונה שלכם בקלאודווייז. למבצעי בלאק פרידיי יהיה קופון נפרד

מבצע בלאק פרידיי/סייבר מונדאי: 40 אחוז למשך 4 חודשים למצטרפים חדשים.

מומלץ וחינמי: Appsumo - אתר קופונים והנחות שווים

אם אתם עושים משהו בתחום הדיגיטל (ניהול סושיאל, בלוגינג, בעלי אתרים, עיצוב גרפי וכד'), כדאי להירשם חינם לאתר AppSumo, אתר חינמי של קופנים והנחות מטורפות לאפליקציות, בנקי תמונות, תוספים לוורדפרס ועוד (כמו גרופון, אבל ממוקד יותר). ניתן להירשם לאתר חינם בקישור הזה, ולנצל מבצעים ברגע שהם עולים, במיוחד בתקופת חגי הקניות של נובמבר. אני משתמש ב-Appsumo מדי שנה לקניית מנוי שווה לבנק התמונות DepositPhotos.

המנוי הוא חינם. יש גם מנוי בתשלום, אבל לא נראה לי שיש צורך.

אחד הקופונים השווים שלהם נותן קרדיט של 100 תמונות בבנק התמונות Depositphotos תמורת 39$ (אפשר לקנות כמה קופונים כאלה שרוצים).

אין צורך לשדרג למנוי בתשלום. המנוי החינמי שווה בפני עצמו

Canva Pro

אני מניח שאין צורך להציג את אפליקציית קאנבה, שכמעט כל יותרי התוכן ובעלי האתרים מכירים בגרסה החינמית. הגרסה בתשלום מקנה גישה למאגר תבניות ותמונות אדיר שאינו פתוח למשתמשי החינם. המנוי עצמו לא מאוד יקר, אבל שווה להמתין לימי המבצעים וקבל הנחה משמעותית.

עלות: מנוי חינמי שיכול להספיק לבלוגרים מתחילים או עסקים זעירים. מנוי PRO עולה 13$ לחודש או 120$ לשנה.

מבצע בלאק פרידיי: טרם פורסם, אבל על סמך שנים קודמות צפו ל-23% הנחה על התכניות השנתיות (ויש המדברים על 40% הנחה ל-4 חודשים, כנראה לתכניות החודשיות). 

 

WP Rocket - תוספי קאש ואופטימיזציה

WP Rocket הוא תוסף ה-Cache הטוב ביותר לאתרי וורדפרס. ל- WP Rocket מגוון עשיר של יכולות והתאמות, אבל היתרון הגדול של התוסף הוא גם החסרון שלו: ריבוי האפשרויות עלול להיות מבלבל למשתמשים לא טכניים. מצד שני, זה המצב בכל תוסף קאש ואופטימיזציה, לכן הרבה משתמשים פשוט מפעילים אותם ולא מתעסקים בהגדרות המתקדמות שלהם.

מחיר: לתוסף WP Rocket אין גרסה חינמית. הוא עולה 49$ לאתר כולל שנה אחת של עדכונים ותמיכה, 99$ ל-3 אתרים או 249$ ללא הגבלת אתרים.

WP-ROCKET - Get 30% OFF WP Rocket licenses: Single, Plus, and Infinite!

מבצע בלאק פרידיי:הנחה של 30%  על כל החבילות עד 1.12.21

תוספי כיווץ תמונות

ShortPixel

תוסף כיווץ תמונות פופולרי, עם גרסה חינמית וגרסה בתשלום. הגרסה החינמית מאפשרת כיווץ של עד 100 תמונות בחודש (מבמצע תקבלו קצת יותר). במנויים בתשלום ניתן לבחור במסלול מתחדש חודשי/שנתי או במסלול שבו משלמים פעם אחת ומקבלים קרדיט לכיווץ תמונות ללא הגבלה חודשית. לחלק גדול מהאתרים בשוטף, 100 התמונות במסלול החינמי יכולות להספיק, אבל קחו בחשבון שכל תמונה שעולה, משכפלת את עצמה לכמה גרסאות בכמה גדלים, לכן לפעמים 20 תמונות שמעלים בחודש, יכולות לבזבז את כל מכסת התמונות של המסלול החינמי.

מחיר: מעבר לגרסה החינמית, המנוי הזול ביותר עולה 4$ לחודש כשמשלמים על שנה מראש, והוא מאפשר כיווץ של 7000 תמונות בחודש!

מבצעים רגילים: לרוב יש מבצעים המגדילים את כמות התמונות החודשיות (למשל 130 תמונות במסלול החינמי, במקום 100).

מבצע בלאק פרידיי: על כל חבילה שתקנו, תקבלו פי 5 מכמות התמונות לכיווץ. לדוגמה: חבילה של 30 אלף תמונות שעולה 20$, תתן לכם לכווץ 150 אלף תמונות. 

Imagify

עוד תוסף כיווץ תמונות פופולרי, עם גרסה חינמית מוגבלת וגרסה בתשלום (קטן) ואחלה מבצעים לבלאק פרידיי.
מבצע בלאק פרידיי: 30% הנחה על כל התכניות עד ה 1.12.21

Depositphotos - בנק תמונות

Depositphotos הוא בנק ענקי של תמונות, איורים ו-וידאו. 

מנוי לבנק תמונות יכול להיות יקר מדי לפרלינסרים או אנשים עם היקף פעילות נמוך יחסית, ולכן כדאי להמתין למבצעים ואז להצטייד במנוי זול שישרת אתכם לאורך השנה.

מבצע בלאק פרידיי: אתם מוזמנים לבדוק כאן, אבל אין תחרות למבצע שאפשר לקבל על אותו בנק תמונות ממש, דרך אתר הקופונים Appsumo  (ע"ע).

טיפ: לפני הרכישה שווה לבדוק אם אין מבצע בלאק-פרידיי טוב דרך אפליקציית Appsumo לאותו בנק תמונות ממש.

אלמנטור Pro

לא נראה לי שצריך לספר על התוסף ששינה את פני עולם בניית האתרים בוורדפרס. בתקופת חגי הקניות של נובמבר, אלמנטור נוהגים לצאת במבצעים למשתמשים חדשים. כשיפורסמו המבצעים ל-2021, אני אעדכן אותם כאן. אפשר לחפש את המבצעים שלהם כאן.

מבצע בלאק פרידיי/סייבר מאנדיי: הנחה מדורגת – החל מ-10% למנוי לאתר יחיד, דרך 30% הנחה לבעלי 3-25 אתרים ועד ל-50% למנוי המלא (מתאים לסוכנויות דיגיטל ובוני אתרים, לא למשתמש פרטי). 

ELEMENTOR - Black Friday Sale Up to 50% Off

בדיקת איות, תחביר והערות לשוניות - Grammarly

אפליקציית Grammarly תבדוק לכם שגיאות כלתיב ותחביר, תתן לכם הערות לשוניות ותתאים את עצמה לסגנון בו אתם כותבים ולכוונת המשורר.

Grammarly בגרסה החינמית מומלץ לכל מי שכותב טקסטים באנגלית מדי פעם. למי שכותב תכנים של ממש, מיילים מקצועיים וכד – מומלץ ללכת עם הגרסה בתשלום.

מחיר: גרסה חינמית מעולה או גרסה בתשלום במחיר שמתחיל ב-12.5$ לחודש.

מבצע בלאק פרידיי: 55% הנחה חד פעמית ביום שישי Black Friday בלבד (כלומר אם רוכשים מנוי לשנה, כל השנה בהנחה ואם מנוי חודשי, רק התשלום שמבוצע היום יהיה בהנחה)

קורס שיפור ביצועי אתרי וורדפרס - שי תודר

את שי תודר הכרתי לפני שנים כאשר חלקנו משרד באחת העבודות הקודמות שלנו. שי הוא מקצוען אמיתי ואפילו זכה במקום הראשון בתחרות עולמית לשיפור ביצועי אתרים. הקורס שלו אונליין והוא מקנה גם גישה לקבוצה סגורה של בוגרי הקורס המאפשרת התייעצות וקבלת עזרה.

מחיר מלא: 2000 ש"ח | קישור לעמוד המבצע | קוד קופון: webinke | מחיר עם הקופון: 1490ש"ח כולל מע"מ.

מבצע בלאק פרידיי: טרם פורסם

NameCheap רכישת דומיין זול בחו"ל

NameCheap הוא אחד מרשמי הדומיינים הפופולריים לשמות דומיים בחו"ל. האתר כולל דומיינים זולים (יחסית לדומיינים ישראליים), אבל גם דומיינים יקרים עם ותק ודירוג גבוה בגוגל.

מבצעים: האתר מפרסם מבצעים שונים באופן תדיר, וככל שתהיו מוכנים להתפשר על סיומת האתר שלכם, כך תוכלו להשיג מחיר טוב יותר. בעת כתיבת שורות אלה יש מבצע על דומיינים פנויים תמורת דולר אחד בשנה (קישור לעמוד המבצע).

מבצע בלאק פרידיי: הנחות של עד 97% על רכישת דומיין בסיומת com, org, net ועוד. היכנסו עם הקישור הזה והשתמשו בקופון: BFCMTLD21

מבצעים שהסתיימו:

איך להימנע מקניות בלחץ במהלך חג הרווקים הסיני 11-12 בנובמבר - אלי אקספרס

מבצעי חג הרווקים הסיני 2021 הסתיימו.

 • הכנת עגלת הקניות מראש תאפשר לכם לקנות בלי לחץ, לקבל החלטות שקולות, להשוות מחירים מראש ולהוציא מהעגלה מוצרים שלא באמת צריכים
 • איך עושים את זה:היכנסו לאתר מראש, הכניסו את המוצרים לעגלת הקניות וחיזרו אליה אחרי שהמבצעים מתחילים.
 • מעבר להנחות השוות, חפשו קופונים על קניות מעל סכומים מסויימים – ניתן להשתמש בקופונים האלו:
  העתיקו את קוד הקופון המתאים לכם, הכנסו דרך הקישור הזה לאתר והוסיפו את הקופון לתהליך הרכישה שלכם.
  • הנחה של 9$ על קניה מעל 65$ – קוד קופון: 965DOUBLE11 (קישור לאתר)
  • הנחה של 12$ על קניה מעל 100$ – קוד קופון: 12100DOUBLE
  • הנחה של 18$ על קניה מעל 150$ – קוד קופון: 18150DOUBLE
  • הנחה של 23$ על גניה מעל 190$ – קוד קופון: 23190DOUBLE
  • הנחה של 30$ על גניה מעל 250$ – קוד קופון: 23190DOUBLE
 • לא ח-י-י-ב-י-ם לקנות כלום. זכרו שיותר זול מ-70% הנחה, זה לא לקנות בכלל – קנו בתבונה!

גילוי נאות: האתר משתמש ב-cookies לצרכי ניטור ושיווק.חלק מהקישורים באתר עשויים להניב לכותב עמלות. 

יש לך הערות, שאלות והצעות למאמרים? זה בדיוק המקום לחלוק אותם:

הדרך לאתר האינטרנט המעוצב והחדש שלך מתחילה כאן

אשמח לעזור לך בתכנון, עיצוב ובניית אתר האינטרנט החדש לארגון שלך
דילוג לתוכן